Żel o działaniu rozgrzewającym do zimnych stóp i dłoni.

Produkt rozgrzewa skórę stóp i dłoni, pozostawiając delikatny, przyjemny zapach. Odczucie ciepła pojawia się już po kilkunastu minutach od aplikacji i utrzymuje się nawet do kilku godzin.

Skład

Składnikiem, który odpowiada za działanie rozgrzewające Regu-thermu jest: Vanillyl Butyl Ether. Związek ten wywołuje na skórze długotrwałe odczucie rozgrzewające

Składniki Regu-therm żel:

Aqua, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glyceryl caprylate, Ethylhexylglycerin, Vanillyl Butyl Ether, Acrylates, C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum, Sodium hydroxide, Linalool, Limonene, Butylphenyl methylpropional, Alpha-Isomethyl ionone, Citronellol.

Dzięki zawartej w produkcie substancji aktywnej (Vanillyl Butyl Ether), żel Regu-therm na długo rozgrzewa zimne stopy oraz dłonie.

Sposób użycia:
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Żel rozetrzeć i delikatnie wmasować w dłonie. Żel można również zastosować na przemarznięte stopy. Można stosować na noc.
Nie należy używać produktu na uszkodzoną i podrażnioną skórę.
Należy unikać kontaktu produktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami należy przemyć je czystą wodą.

Przeciwwskazania:
Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. W przypadku pojawienia się w miejscu stosowania podrażnienia w postaci pieczenia, świądu lub rumienia należy przerwać stosowanie produktu. Do stosowania można powrócić po ustąpieniu ww. objawów.

Przechowywanie:
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25°C. Nie chłodzić, nie zamrażać. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.